https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 31

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Tolnai világtörténelme ...Cholnoky Viktor, Ferenczy Zoltán, Radisich Jenő, Timon Ákos, Vámbéry Ármin... közreműködésével szerk. Mangold Lajos, Horváth Cyrill. I.-VIII. kötet  Bp. é. n. Tolnai Világlapja. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, A kötetek gerince majdnem mind sérült
1
12734.

Tolnai világtörténelme ...Cholnoky Viktor, Ferenczy Zoltán, Radisich Jenő, Timon Ákos, Vámbéry Ármin... közreműködésével szerk. Mangold Lajos, Horváth Cyrill. I.-VIII. kötet
Bp. é. n. Tolnai Világlapja.
Kiadói, festett, aranyozott egészvászon-kötésben, A kötetek gerince majdnem mind sérült

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
A Pesti Hírlap kiadása: Az ezeréves Magyarország. Rengeteg fényképpel és színes térképmellékletekkel. Bp., 1940, aranyozott, a gerincén kissé kopott kiadói vászonkötésben
1
12735.

A Pesti Hírlap kiadása: Az ezeréves Magyarország. Rengeteg fényképpel és színes térképmellékletekkel. Bp., 1940, aranyozott, a gerincén kissé kopott kiadói vászonkötésben

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
Soós György: Menekültek Magyarországon. Fotóalbum. Bp, 1993, BM Kiadó.
1
12736.

Soós György: Menekültek Magyarországon. Fotóalbum. Bp, 1993, BM Kiadó.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Mühlbach Luiza: Hortenzia királynő. Napoleoni életkép. I.-II. Fordította: Székely Jószef Pest, 1863. Hartleben Ádolf. 186p. korabeli aranyozott egészvászon kötésben.
1
12737.

Mühlbach Luiza: Hortenzia királynő. Napoleoni életkép. I.-II. Fordította: Székely Jószef Pest, 1863. Hartleben Ádolf. 186p. korabeli aranyozott egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Gratz Gusztáv: A dualizmus kora. Magyarország története 1867-1918. 2. köt. Bp., 1934, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírborítóban, védőfóliával, jó állapotú
1
12738.

Gratz Gusztáv: A dualizmus kora. Magyarország története 1867-1918. 2. köt. Bp., 1934, Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírborítóban, védőfóliával, jó állapotú

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Laboulaye, Eduard: Az Egyesült Államok története III. Irta --. A 3-ik kiadás után forditotta Szász Domokos. Harmadik korszak. Az Egyesült Államok alkotmánya. 1783-1789. Pest, 1871, Ráth Mór. Korabeli félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, az előzéklapon és a címlapon tulajdonosi bejegyzések, jó állapotú
1
12739.

Laboulaye, Eduard: Az Egyesült Államok története III. Irta --. A 3-ik kiadás után forditotta Szász Domokos. Harmadik korszak. Az Egyesült Államok alkotmánya. 1783-1789. Pest, 1871, Ráth Mór. Korabeli félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, az előzéklapon és a címlapon tulajdonosi bejegyzések, jó állapotú

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Machiavelli, Niccoló: Le istorie fiorentine. Milano, 1896, Societa Editrice Sonzogno. Kopottas félvászon kötés, festett lapszélekkel, belsejében fiumei pecséttel.
1
12740.

Machiavelli, Niccoló: Le istorie fiorentine. Milano, 1896, Societa Editrice Sonzogno. Kopottas félvászon kötés, festett lapszélekkel, belsejében fiumei pecséttel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment