Number of items: 164

Szemenyey Ferenc (1894-1990): Erdő részlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 28×31 cm
10096.

5 000 HUF

Szemenyey Ferenc (1894-1990): Erdőszél. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×47 cm
10097.

8 000 HUF

Szemenyey Ferenc (1894-1990): Falusi utcakép patakkal. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 33×47 cm
10098.

8 000 HUF

Szepes Béla: 4 db karikatúra közismert személyekről, jelzett, 22x13 cm, valamint az általa írt újságcikk
10099.

16 000 HUF
43,36
50,00

10100.

5 000 HUF

Szlabey Zoltán (1956-): Masnis csavar II. Szitanyomat EA 1/5, papír, jelzett, üvegezett újszerű keretben, 45×35 cm
10101.

18 000 HUF
48,78
56,25

Szlabey Zoltán (1956-): Masnis csavar I. Szitanyomat EA 1/5, papír, jelzett, üvegezett újszerű keretben, 45×35 cm
10102.

18 000 HUF
48,78
56,25

Szontagh jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 70×54 cm
10103.

8 000 HUF

Szőllősi jelzéssel: Erdei kísértet, olaj, farost, 69×48 cm kerettel
10104.

8 500 HUF
23,04
26,56

Szőnyi István (1894-1960): Először a tó partján. Rézkarc, papír, jelzett, 23×30 cm
10105.

16 000 HUF
43,36
50,00

Szőnyi Jenő (1902-?): Tyúkok. Akvarell, papír, jelzett, 17×23 cm
10106.

2 000 HUF
9

Szűr-Szabó József(1902-1988): Reklamáció. Papír, tus, jelzett, 40x29cm
10107.

4 000 HUF
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF