Number of items: 164

Olvashatatlan jelzéssel: A szerelmes pár és a kutya. Akvarell, papír, keretben, 98×43 cm
10145.

9 000 HUF
24,39
28,13

Gy. Molnár István (1933-): Virágültetés Hanoiban. Rézkarc, papír, jelzett, 34,5x48,5cm
10146.

1 000 HUF

Jelzés nélkül: Árnyképek. Papír, kollázs, 5 db, 9x14 cm
10147.

1 200 HUF

Jelzés nélkül: Némaság, szénrajz 60x43cm
10148.

100 HUF
0,27
0,31

Jelzés nélkül: Vörösbegy. Olaj, farost, keretben, 13×18 cm
10149.

4 200 HUF
11,38
13,13

10150.

9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Női fej. Olaj, farost, sérült, 61×41 cm
10151.

3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzés nélkül: Szabó Gyula színész karikatúrája aláírásával. Papír, tus, 11x16 cm
10152.

1 800 HUF

Tóth Erika: Napraforgók. Vegyes technika, selyem-karton, hátul jelzett, újszerű keretben, 52×65 cm
10153.

1 400 HUF

Jelzés nélkül: Pornográf grafika. Papír, vegyes technika, 22x30 cm
10154.

1 800 HUF

Jelzés nélkül: Bejárat. Szén, farost, keretben 33×26 cm
10155.

1 000 HUF

Jelzés nélkül: Hattyúk tava tájkép. Gouache, karton, üvegezett keretben, 52x37 cm.
10156.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF