Number of items: 164

Nyári Lóránt (1928-1982): Ex Libris, Christmas 1975. Rézkarc, papír, jelzett, 13×20 cm
10072.

2 600 HUF
7,05

Orbán Valéria: Diadal kapu Vácon. Olaj, farost, jelzett, keretben, 23×17 cm
10073.

3 000 HUF

Orbán Valéria: Vác székesegyház. Olaj, farost, jelzett, keretben, 17×23 cm
10074.

2 400 HUF

Ősz Dénes (1915-1980): Kilátás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 24×28 cm
10075.

5 500 HUF
14,91
17,19

Pataki Dénes (1921-1975): Felfedezők. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm
10076.

1 600 HUF

10077.

1 600 HUF

Pályi Jenő (1900-1953): Ragyogó szemek. Papír, vegyes technika, jelzett, 50x39cm
10078.

5 000 HUF

10079.

8 000 HUF

10080.

8 000 HUF

Pusztai Pál (1919-1970): Kép a jövőből, a szennyezett vizek élővilága. Papír, vegyes technika, jelzett, 30x40 cm
10081.

5 000 HUF

Ravasz Erzsébet (1937-1991): Dunakanyar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×40 cm
10082.

1 200 HUF

Rác András (1926-):Ciklámen. Színezett linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben 34×20 cm
10083.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF