Number of items: 164

Réti jelzéssel: Kilátás a dobról. Szén, papír, 42×29 cm
10084.

3 000 HUF

Révész Antal (1931-): Dunai kikötő. Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben, 61x45 cm.
10085.

7 500 HUF
20,33
23,44

Ruszkai Gábor (1958 - ) 2 db vicces grafikája, 21x15 és 21x30 cm
10086.

3 600 HUF
9,76
11,25

10087.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ruszkay György (1924-1998): Egy hanyag gépkezelő lidércálma. Papír, vegyes technika, jelzett, 50x40cm
10088.

5 000 HUF

10089.

22 000 HUF
59,62
68,75

Schwott Lajos (1907-1987): A lemaradók megsegítése nem kampány. Papír, vegyes technika, jelzett, 40x49cm
10090.

5 000 HUF

10091.

2 000 HUF

Szász Endre (1926-2003): Bölcs kupával. Szitanyomat, papír, jelzett, 50×70 cm
10092.

18 000 HUF
48,78
56,25

Szász Endre (1926-2003): Mulandóság. Szitanyomat, papír, jelzett, 50×70 cm
10093.

16 000 HUF
43,36
50,00

Szegő Gizi (1902-1985): Ahol elfojtják a bírálatot. Papír, vegyes technika, jelzett, 38x29cm
10094.

5 000 HUF

10095.

9 500 HUF
25,75
29,69

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF