Number of items: 164

Kormos Balázs: Velence. Ceruza, papír, jelzett, 29×21 cm
10060.

800 HUF

10061.

3 000 HUF

Krizsánné Csíkós Antónia (1887-1987): Rózsás csendélet, olaj, vászon, sérült, 40×50
10062.

8 000 HUF

Kugler Ede: Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, apró szakadással, üvegezett keretben, 55×40 cm
10063.

1 000 HUF

Maurice de Lambert: Tájkép II. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13×20 cm
10064.

2 000 HUF

Maurice de Lambert: Tájkép. Fametszet, papír, jelzett a  metszeten, 13×20 cm
10065.

2 000 HUF

Lux Alice (1906-1988): Síremlék vázlatai, skiccei, tanulmányai, kb 30 db
10066.

6 000 HUF

Major jelzéssel: Karikatúra Kerner Istvánról. Papír, grafit, jelzett, 9x14 cm
10067.

1 800 HUF
16

Makovecz Imre: Márton Áron az Igazai útján. Nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 59×45 cm
10068.

12 000 HUF

10069.

72 000 HUF
195,12
225,00

Molnár C Pál (1894-1981): A kútnál. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 30×20 cm
10070.

6 000 HUF

Nyári Lóránt (1928-1982): Ex Libris, Buék 1977. Rézkarc, papír, jelzett, 19×10 cm
10071.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF