Jewellery

Number of items: 30

1883 Hátulkulcsos, spindli szerkezetű, ezüst (Ag) zsebóra porcelán számlappal, másodpercmutatóval, londoni jelzéssel, hozzá való kulccsal (a számlapon hajszálrepedések) /  Key-wind, key-set silver pocket watch with verge escapement, glass hunter case, porcelain dial, sub-second dial, London hallmark (minor fault on dial), br: 114,9gr
19024.

1883 Hátulkulcsos, spindli szerkezetű, ezüst (Ag) zsebóra porcelán számlappal, másodpercmutatóval, londoni jelzéssel, hozzá való kulccsal (a számlapon hajszálrepedések) /
Key-wind, key-set silver pocket watch with verge escapement, glass hunter case, porcelain dial, sub-second dial, London hallmark (minor fault on dial), br: 114,9gr

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag.) fedeles zsebóra, porcelán számlapos, jelzett, hat köves, bruttó:67 g, d:4 cm
19025.

26 000 HUF
70,46
81,25

cca 1880-1890 Növényi arabeszkkel díszített, ezüst (Ag) tokos, kulcsos zsebóra 800-as tisztaságú svájci jelzéssel, színezett, kézzel festett, hibátlan porcelán számlappal, másodpercmutatóval, kulccsal, a tokon nagyrészt lekopott aranyozással (a fogantyú pótolt) /  Antique silver case pocket watch with key-wind, key-set movement and hand painted porcelain dial, with key (handle replaced), br: 49gr
19026.

40 000 HUF
108,40
125,00

Férfi 14K arany (Au) gyűrű, gyémántokkal fehér aranyba foglalva, összesen: 0,4 ct, jelzett, bruttó: 7 gr, méret: 59/ Gold ring with diamond
19027.

90 000 HUF
243,90
281,25

Ezüst (Ag.) szivartartó doboz, jelzett, nettó: 269 g, 16×11 cm/ Hungarian silver box
19028.

46 000 HUF
124,66
143,75

Bachruch ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, nettó: 243 g, m:9 cm, d:9 cm/ Bachruch A. Bugg silver candelstick
19029.

42 000 HUF
113,82
131,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF