Jewellery

Number of items: 30

Filigrán ezüst (Ag.) karkötő és gyűrű, csiszolt féldrágakövekkel, jelzés nélkül, biztonsági lánccal, összesen bruttó: 78 g / Silver bracelet and ring with gems
19000.

50 000 HUF
135,50
156,25

Aranyozott ezüst (Ag.)teaszűrő, jelzett, rekeszzománc díszítéssel, bruttó:43 g, d:7 cm / Gold plateted silver teafilter
19001.

13 000 HUF
35,23
40,63

Aranyozott ezüst (Ag.)mini tálka, jelzett, rekeszzománc díszítéssel, bruttó:49 g, d:8,5 cm / Gold plateted silver mini pot
19002.

10 000 HUF

Aranyozott ezüst (Ag.)mini tálka, jelzett, rekeszzománc díszítéssel, bruttó:48 g, d:8,5 cm / Gold plateted silver mini pot
19003.

10 000 HUF

Ezüst (Ag) szív alakú medál/  Silver heart-shaped pendant, 2,9 gr.
19004.

Ezüst (Ag) szív alakú medál/

Silver heart-shaped pendant, 2,9 gr.

3 000 HUF

Ezüst (Ag) virágmintás púdertartó, bruttó: 74,7 gr.
19005.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag.) flaska, jelzett, csavarós kupakkal, nettó:239 g, m:15 cm/ Silver bottle from USA
19006.

46 000 HUF
124,66
143,75

Dekoratív ezüst (Ag.) karaffa, belül aranyozott, apró hibákkal, jelzett, mesterjeles, nettó: 294 g, m:19 cm / Silver jug
19007.

75 000 HUF
203,25
234,38

Férfi pecsétgyűrű 18K arany / Men's ring 18 C gold 7,4g m: 70
19008.

60 000 HUF
162,60
187,50

19009.

10 000 HUF

21 K orosz jelzésű arany (Au) karikagyűrű / 21 carat Russian gold ring 0,875, 1,9g, size: 57
19010.

18 000 HUF
48,78
56,25

3 db angol ezüst (Ag) kanál / Silver spoon with enamel 0,925; 36,3g
19011.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF