Jewellery Number of items: 30
754325
19000
198
50000
Jewellery
Filigrán ezüst (Ag.) karkötő és gyűrű, csiszolt féldrágakövekkel, jelzés nélkül, biztonsági lánccal, összesen bruttó: 78 g / Silver bracelet and ring with gems
50 000 HUF
768623
19001
198
13000
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.)teaszűrő, jelzett, rekeszzománc díszítéssel, bruttó:43 g, d:7 cm / Gold plateted silver teafilter
13 000 HUF
768629
19002
198
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.)mini tálka, jelzett, rekeszzománc díszítéssel, bruttó:49 g, d:8,5 cm / Gold plateted silver mini pot
10 000 HUF
768630
19003
198
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.)mini tálka, jelzett, rekeszzománc díszítéssel, bruttó:48 g, d:8,5 cm / Gold plateted silver mini pot
10 000 HUF
768096
19004
198
Jewellery
Ezüst (Ag) szív alakú medál/ Silver heart-shaped pendant, 2,9 gr.
3 000 HUF
768116
19005
198
Jewellery
Ezüst (Ag) virágmintás púdertartó, bruttó: 74,7 gr.
20 000 HUF
772552
19006
198
46000
Jewellery
Ezüst (Ag.) flaska, jelzett, csavarós kupakkal, nettó:239 g, m:15 cm/ Silver bottle from USA
46 000 HUF
772578
19007
198
75000
Jewellery
Dekoratív ezüst (Ag.) karaffa, belül aranyozott, apró hibákkal, jelzett, mesterjeles, nettó: 294 g, m:19 cm / Silver jug
75 000 HUF
719487
19008
198
60000
Jewellery
Férfi pecsétgyűrű 18K arany / Men's ring 18 C gold 7,4g m: 70
60 000 HUF
722505
19009
198
Jewellery
10 000 HUF
757513
19010
198
Jewellery
21 K orosz jelzésű arany (Au) karikagyűrű / 21 carat Russian gold ring 0,875, 1,9g, size: 57
18 000 HUF
755294
19011
198
Jewellery
3 db angol ezüst (Ag) kanál / Silver spoon with enamel 0,925; 36,3g
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house