Jewellery

Number of items: 30

4 db ezüst (Ag) kanál / Silver spoons 0,925; 52 g
19012.

10 000 HUF

Hatszög alakú gravírozott ezüst (Ag) alakú gyógyszertartó szelence, jelzett, mesterjelzéssel (HA)/ Silver pillbox with decoration on top, 34,9 g.
19013.

Hatszög alakú gravírozott ezüst (Ag) alakú gyógyszertartó szelence, jelzett, mesterjelzéssel (HA)/
Silver pillbox with decoration on top, 34,9 g.

6 000 HUF

Ezüst (Ag) madármotívumos cukorfogó, jelzett/ Silver sugar-tongs;  32,3 g.
19014.

Ezüst (Ag) madármotívumos cukorfogó, jelzett/
Silver sugar-tongs; 32,3 g.

12 000 HUF

cca 1906 Ezüst (Ag) csörgő karikán, jelzett/ Silver children's rattle on ring, 19,4 g.
19015.

cca 1906 Ezüst (Ag) csörgő karikán, jelzett/
Silver children's rattle on ring, 19,4 g.

16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1925 800-as finomságú ezüst (Ag) szelence, fedelén növényi ornamentikával és szatírfejekkel, belsejébe gravírozott régi Fiat-emblémával /  Silver pillbox with floral decoration and Satyre heads on top, Fiat emblem from cca 1925 inside, 800 fineness hallmark, 7,5x6cm, 58,9gr
19016.

cca 1925 800-as finomságú ezüst (Ag) szelence, fedelén növényi ornamentikával és szatírfejekkel, belsejébe gravírozott régi Fiat-emblémával /
Silver pillbox with floral decoration and Satyre heads on top, Fiat emblem from cca 1925 inside, 800 fineness hallmark, 7,5x6cm, 58,9gr

12 000 HUF

19017.

180 000 HUF
487,80
562,50

19018.

240 000 HUF
650,41
750,00

Aranyozott ezüst (Ag.)teáscsésze, jelzett, rekeszzománc berakással, bruttó:63 g m:6,5 cm, d:9 cm / Gold plateted silver teacup
19019.

16 000 HUF
43,36
50,00

Aranyozott ezüst (Ag.)teás pohár tartó, jelzett, rekeszzománc díszítéssel, bruttó:180 g m:8 cm, d:6,5 cm / Gold plateted silver teacup
19020.

36 000 HUF
97,56
112,50

6 db ezüst (Ag.) villa, jelzett, nettó:262 g / Silver forks
19021.

36 000 HUF
97,56
112,50

cca 1910 925-ös tisztaságú, porcelán számlapos, másodpercmutatós, ezüst (Ag) zsebóra ezüst (Ag) lánccal és Szent Kristóf medállal, szép állapotú, kiválóan működik /  Sterling silver pocket watch with porcelain dial, sub-second dial and with a silver chain which has a Saint Christopher pendant on its end, flawless condition, works well, br: 113,5gr
19022.

cca 1910 925-ös tisztaságú, porcelán számlapos, másodpercmutatós, ezüst (Ag) zsebóra ezüst (Ag) lánccal és Szent Kristóf medállal, szép állapotú, kiválóan működik /
Sterling silver pocket watch with porcelain dial, sub-second dial and with a silver chain which has a Saint Christopher pendant on its end, flawless condition, works well, br: 113,5gr

46 000 HUF
124,66
143,75

cca 1880 Spindli szerkezetű, elölkulcsos, üvegfedelű, ezüst (Ag) svájci zsebóra, arab számjegyű ezüst (Ag) számlappal, eredeti kulccsal, jól jár /  Silver hunter-case, key-wind, key-set Swiss pocket watch with verge escapement, silver dial and glass front case, with original key, works well, br: 125,4gr
19023.

cca 1880 Spindli szerkezetű, elölkulcsos, üvegfedelű, ezüst (Ag) svájci zsebóra, arab számjegyű ezüst (Ag) számlappal, eredeti kulccsal, jól jár /
Silver hunter-case, key-wind, key-set Swiss pocket watch with verge escapement, silver dial and glass front case, with original key, works well, br: 125,4gr

55 000 HUF
149,05
171,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF