Art-ceramics

Number of items: 38

Major Judit(1968- ): virágmintás váza, kézzel festett kerámia, jelzett, magasság: 16 cm (alján mázhibás)
11068.

800 HUF

Kerámia állóóra korcsolyázásban megfáradt, ülő hölgy figurájával díszítve (az óra kijár a helyéről) /  Large ceramic clock with ice skating lady having a rest (clock is loose), 60cm
11069.

Kerámia állóóra korcsolyázásban megfáradt, ülő hölgy figurájával díszítve (az óra kijár a helyéről) /
Large ceramic clock with ice skating lady having a rest (clock is loose), 60cm

60 000 HUF
162,60
187,50

Rokokó idill, festett kerámia szobor Miriam jelzéssel, fa talapzaton /  Rococo scene, painted ceramic figure by Miriam, on wooden stand, 39x27x30cm
11070.

Rokokó idill, festett kerámia szobor Miriam jelzéssel, fa talapzaton /
Rococo scene, painted ceramic figure by Miriam, on wooden stand, 39x27x30cm

40 000 HUF
108,40
125,00

Bronzírozott fém lábakon álló, nagyméretű, plasztikus díszítésű, aranyozott, színes mázas majolika váza (kisebb sérülésekkel, több helyen javítás nyomaival) /  Large, glazed maiolica vase with gold plating, on metal stand (with signes of restoration), 35cm
11071.

Bronzírozott fém lábakon álló, nagyméretű, plasztikus díszítésű, aranyozott, színes mázas majolika váza (kisebb sérülésekkel, több helyen javítás nyomaival) /
Large, glazed maiolica vase with gold plating, on metal stand (with signes of restoration), 35cm

30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1890 Szent Gellért szónokol, színes, domborműves majolika falikép /  Maiolica wall plate with bas relief figures, d: 36cm
11072.

cca 1890 Szent Gellért szónokol, színes, domborműves majolika falikép /
Maiolica wall plate with bas relief figures, d: 36cm

10 000 HUF

Gara kerámia, figurális írószertartó, mázas kerámia, jelzett, apró hibákkal, m:15 cm, h:15 cm
11073.

18 000 HUF
48,78
56,25

Izsépy kerámia: Őzike, festett, mázas kerámia m:13 cm, h:16 cm
11074.

1 600 HUF

Jelzett art deco mázas kerámia figura, apró lepattanással a kalapon, m:11 cm
11075.

3 000 HUF

Jelzés nélkül, kézzel festett kerámia tányér d: 22 cm
11076.

1 200 HUF

Figurás butella, kézzel festett, mázas kerámia, jelzett Kántor Karcag, apró lepattanások, m:21 cm
11077.

2 000 HUF

2 db kerámia korsó, egyiken apró lepattanás és réz fedő, m:15-20 cm
11078.

800 HUF

Jelzett, zsűrizett kerámia tálka 20 cm
11079.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF