Art-ceramics

Number of items: 38

Nagy kerámia tétel a XIX. századtól napjainkig, főleg falitányérok összesen 12 db
11080.

9 500 HUF
25,75
29,69

cca 1930 Art deco, mázas, női, kerámia fej "K.T." monogrammal (apró mázhibákkal, lekopott festékkel) /  Art deco glazed ceramic head with "K.T." mark (some faults), 14x10cm
11081.

cca 1930 Art deco, mázas, női, kerámia fej "K.T." monogrammal (apró mázhibákkal, lekopott festékkel) /
Art deco glazed ceramic head with "K.T." mark (some faults), 14x10cm

3 000 HUF

Jelzett mázas kerámia fülesváza, apró hibákkal, m:35 cm
11082.

1 000 HUF

Jelzett mázas kerámia kiöntő, apró hibákkal, m:19 cm
11083.

800 HUF

3 db iparművész kerámia gyertyatartó, kézzel festett, hibátlanok, jelzett, m:15 cm
11084.

800 HUF

Bertók Éva (keramikus): Dekoratív nagy dísztál, festett kerámia, jelzett, hibátlan, d:33 cm, m:4 cm
11085.

7 500 HUF
20,33
23,44

Keszthelyi Péter (keramikus): Kalapos juhász. Festett kerámia fej, jelzett, hibátlan, m: 28 cm, d:24 cm
11086.

7 500 HUF
20,33
23,44

Pápai Kata (keramikus): Leveles nagy kínáló. Mázas gazdagon díszített kerámia, jelzett, hibátlan, m:24 cm, d:28 cm /Glaze ceramis dish bowl
11087.

8 000 HUF

Pápai Kata (keramikus): Leveles nagy kínáló. Mázas kerámia gazdagon díszített, jelzett, hibátlan, m:23 cm, d:28 cm/ Glaze ceramis dish bowl
11088.

8 000 HUF

Balczó Edit (1935-2010): Fürdőző. Mázas fali kerámia, jelzett, hibátlan, 24×14 cm
11089.

6 500 HUF
17,62
20,31

Balczó Edit (1935-2010): Jelek. Festett fali kerámia, jelzett, hibátlan, 37×31 cm
11090.

20 000 HUF
54,20
62,50

Tófej pálinkás készlet, mázas kerámia, jelzett, hibátlan
11091.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF