Art-ceramics

Number of items: 38

Jakab Borbála ( 1933-): Mázas kerámia mécsestartó, jelzett, hibátlan, 7×4 cm
11092.

1 000 HUF

Különféle fűszertartó fiókok, sérültek, kettő jelzett (Városlőd), összesen:5 db, 12×7 cm
11093.

1 000 HUF

Dabóczi Mihály (1905-1980): Ülő asszony. Festett kemény cserép, jelzett, ragasztott, m:32 cm
11094.

10 000 HUF

Festett mázas kerámia hordó, fa dugóval és csappal, 15×18 cm
11095.

800 HUF

Kos és zerge tétel, mázas kerámiák, hibátlanok, egyik jelzett, összesen:3 db m:30 cm, h:20 és 22 cm
11096.

1 000 HUF

Bod jelzéssel 6 db kerámia mokkás csésze és csészealj és egy cukortartó, egy csésze füle alig észrevehetően ragasztott
11097.

4 000 HUF

Gorka Lívia Iparművészeti Vállalatos váza, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibával, m:15 cm
11098.

1 000 HUF
9

Nyeste jelzéssel, asszony virágcsokorral, mázas kézzel festett kerámia, apró lepattanásokkal, m:25 cm
11099.

4 000 HUF

Vizeskancsó, kézzel festett, kis máz hibával, m:28 cm
11100.

1 000 HUF

3 db népi kerámia: 2 db váza (egyiken apró sérülés), 1 db füles tálka + 4 db kerámia fali dísz, vegyes témájúak.
11102.

1 000 HUF

4 db kerámia fali dísz, vegyes témájúak.
11103.

1 200 HUF

Bányász Szakszervezet 50 éves tagságért feliratú mázas kerámia kupa, m: 15 cm.
11104.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF