Art-ceramics
Number of items: 38
772044
11092
198
Art-ceramics
Jakab Borbála ( 1933-): Mázas kerámia mécsestartó, jelzett, hibátlan, 7×4 cm
1 000 HUF
771974
11093
198
Art-ceramics
Különféle fűszertartó fiókok, sérültek, kettő jelzett (Városlőd), összesen:5 db, 12×7 cm
1 000 HUF
765480
11094
198
Art-ceramics
Dabóczi Mihály (1905-1980): Ülő asszony. Festett kemény cserép, jelzett, ragasztott, m:32 cm
10 000 HUF
771941
11095
198
Art-ceramics
Festett mázas kerámia hordó, fa dugóval és csappal, 15×18 cm
768021
11096
198
Art-ceramics
Kos és zerge tétel, mázas kerámiák, hibátlanok, egyik jelzett, összesen:3 db m:30 cm, h:20 és 22 cm
1 000 HUF
768957
11097
198
Art-ceramics
Bod jelzéssel 6 db kerámia mokkás csésze és csészealj és egy cukortartó, egy csésze füle alig észrevehetően ragasztott
4 000 HUF
769283
11098
198
Art-ceramics
Gorka Lívia Iparművészeti Vállalatos váza, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibával, m:15 cm
1 000 HUF
769501
11099
198
Art-ceramics
Nyeste jelzéssel, asszony virágcsokorral, mázas kézzel festett kerámia, apró lepattanásokkal, m:25 cm
4 000 HUF
767469
11100
198
Art-ceramics
Vizeskancsó, kézzel festett, kis máz hibával, m:28 cm
1 000 HUF
770130
11102
198
Art-ceramics
3 db népi kerámia: 2 db váza (egyiken apró sérülés), 1 db füles tálka + 4 db kerámia fali dísz, vegyes témájúak.
1 000 HUF
770257
11103
198
Art-ceramics
4 db kerámia fali dísz, vegyes témájúak.
1 200 HUF
769976
11104
198
Art-ceramics
Bányász Szakszervezet 50 éves tagságért feliratú mázas kerámia kupa, m: 15 cm.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m