Number of items: 55

Pietro Bellachini Zauberkabinet. Reutlingen. 160p.
12190.

3 000 HUF

12191.

26 000 HUF
70,46
81,25

12192.

30 000 HUF
81,30
93,75

12193.

Euripides' dramas in German, linen binding

1 000 HUF

Nyirő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Festett halina (!) kötésben, szép állapotban
12194.

2 800 HUF

12195.

Original paper binding, nice condition

8 000 HUF

Johann Gottfried v. Herders sämmtliche Werke. Zur schönen Literatur und Kunst Bde. 3-8. Stuttgart - Tübingen, 1861-1862, J. G. Cotta'scher Verlag. Aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, jó állapotban /  Linen binding, good condition
12196.

Johann Gottfried v. Herders sämmtliche Werke. Zur schönen Literatur und Kunst Bde. 3-8. Stuttgart - Tübingen, 1861-1862, J. G. Cotta'scher Verlag. Aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, jó állapotban /
Linen binding, good condition

1 000 HUF

12197.

1 000 HUF

12198.

800 HUF

Petőfi Sándor összes költeményei I-II. (Remekírók Képes Könyvtára) Bev. Ferenczi Zoltán. Magyar művészek rajzaival. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, jó állapotban (a 2. kötet gerince sérült, egy-két lapján ceruzás firka)
12199.

1 600 HUF

12200.

1 000 HUF

12201.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF