Number of items: 55

A magyar népköltés remekei I-II. (Remekírók Képes Könyvtára) Szerk. bev. Vikár Béla. Bp., 1907, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle szecessziós aranyozott egészvászon kötésben, kortárs művészek illusztrációival, jó állapotban (a 2. kötet előzéklapja hiányzik)
12202.

3 000 HUF

Életképek. - Szépirodalmi és kritikai folyóirat. Szerk. Frankenburg Adolf. 1-26. szám Pesten, 1845. jan 3. - jún. 27. [2], 828p. Garay János, Horváth Mihály, Irinyi József, Jókai Mór, Nagy Ignácz, Petőfi Sándor, Pulszky Ferenc, Vas Gereben és mások írásaival. Az utolsó 2 lap kissé sérült. Kötés nélkül.
12203.

Életképek. - Szépirodalmi és kritikai folyóirat. Szerk. Frankenburg Adolf. 1-26. szám
Pesten, 1845. jan 3. - jún. 27. [2], 828p. Garay János, Horváth Mihály, Irinyi József, Jókai Mór, Nagy Ignácz, Petőfi Sándor, Pulszky Ferenc, Vas Gereben és mások írásaival. Az utolsó 2 lap kissé sérült. Kötés nélkül.

9 000 HUF
24,39
28,13

12204.

1 000 HUF

12205.

4 000 HUF

Gaál Mózes: Magyar nők. Bp., 1897. Athenaeum. Gottermayer féle festett egészvászon kötésben. Két lap pecsétes
12206.

1 000 HUF

Anakreón. Anakreón versei, anakreóni dalok, töredékek. Ford. Devecseri Gábor. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1962, Magyar Helikon. Illusztrált egészvászon kötésben, a kötés foltos, belül jó állapotú
12207.

1 800 HUF

Kölcsey Ferencz válogatott munkái. Bp., é.n., Lampel. Remekírók képes könyvtára Leszik-féle liliomos festett egászvászon kötésben, egy lap kijár, kopott
12208.

1 000 HUF

12209.

1 000 HUF

Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság Jubiláris Könyvei, 7 kötet: Költemények, Elbeszélések, Tanulmányok, Bársony István, Lázár István, Lampérth Géza, Farkas Pál. Bp., 1926, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félbőr kötésben. Egy-egy köteten a kötés sérült, egyébként jó állapotúak
12210.

2 600 HUF
7,05

Csányi Vilmos - Makovecz Benjamin: A kentaur természetrajza. Bp., 2000, Helikon. Illusztrált
12211.

800 HUF

Babits Mihály -- hátrahagyott versei. Sajtó alá rendezte: Illyés Gyula. Bp., é.n. Nyugat. Jó állapotban
12212.

2 000 HUF

Szécsi Ferenc: Szállóigék. Az irodalomban, sajtóban és köznyelvben használt... Bp., Universum Kissé laza egészvászon kötésben
12213.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF