Books: Other rarities Number of items: 55
567050
12214
171
De Coster, Charles: Tyl Ulenspiegl - Mit 10 handkolorierten Bildern von Ludwig Bock. München 1920. Kösl & Klie. Kézzel színezett rajzokkal kis hibás félbőr kötésben / slightly damaged half-leather binding
6 000 HUF
575926
12215
171
Kőnigsegg Lajos gróf: Egy afrikai magyar gyarmat története. A serdülő ifjúság számára. Mühlbeck Károly nyolc képével. Bp., 1926, Pantheon. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, az előzéklapon ceruzás ajándékozó sorok 568364
12216
171
Acélsziget. Irodalmi és képzőművészeti antológia Csepelről 1892-1977. Bp., 1977, Táncsics. Kiadói műbőr kötésben (kis sérüléssel)
1 200 HUF
576076
12217
171
Dr. Nyisztor Zoltán: Bangha Béla élete és műve. Bp., 1941, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói egészvászon kötésben, fotókkal illusztrált, jó állapotú. Dedikált (!)
1 400 HUF
498664
12218
171
Shakespeare összes művei sorozat I-VI. kötet. Teljes. Szépművészeti kiadó 1955
2 000 HUF
523290
12219
171
Magyar Irodalom Története I.-II. Bp., 1963 + Nők enciklopédiája I-II. Minerva 1966 + A világháború képei c. album
1 000 HUF
548154
12220
171
H.G. Wells sorozat: 14 db a sorozatból. Magyar Hírlap könyvek. Egységes néhol kissé megviselt egészvászon sorozatkötésben
2 000 HUF
545931
12221
171
Dale Carnegie: Sikerkalauz I-II. Bp., 1990-1991, Minerva
1 200 HUF
498175
12222
171
Szitnyai Elek: Lélektan és logika középiskolások számára. Franklin- Társulat, Budapest,1902.+ Hui, die Hummel. Josef Müller Verlag, München,1939. Német nyelvű könyv gyerekeknek rajzokkal, rövid elbeszélésekkel, versekkel egészvászon kötésben,a borító elvált
579575
12223
171
Pétery Kristóf: Microsoft Windows XP Professional. Bp., 2002, LSI Oktatóközpont
1 000 HUF
579573
12224
171
Móricz Attila: Az internet újdonságai; Internet a gyakorlatban. CD-melléklettel
1 400 HUF
546556
12225
171
Lewis Wallace: Ben-Húr. Regény Krisztusról. Ford. Szekrényi Lajos. 3. gondosan átnézett kiad. Pataky László 83 eredeti rajzával. 1-2. köt. Bp., 1901, A fordító kiadása. Festett, Gottermayer-féle egészvászon kötésben. (Egy lap kijár.)
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house