Number of items: 55

De Coster, Charles: Tyl Ulenspiegl - Mit 10 handkolorierten Bildern von Ludwig Bock. München 1920. Kösl & Klie. Kézzel színezett rajzokkal kis hibás félbőr kötésben / slightly damaged half-leather binding
12214.

6 000 HUF

Kőnigsegg Lajos gróf: Egy afrikai magyar gyarmat története. A serdülő ifjúság számára. Mühlbeck Károly nyolc képével. Bp., 1926, Pantheon. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, az előzéklapon ceruzás ajándékozó sorok
12215.

800 HUF

Acélsziget. Irodalmi és képzőművészeti antológia Csepelről 1892-1977. Bp., 1977, Táncsics. Kiadói műbőr kötésben (kis sérüléssel)
12216.

1 200 HUF

Dr. Nyisztor Zoltán: Bangha Béla élete és műve. Bp., 1941, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói egészvászon kötésben, fotókkal illusztrált, jó állapotú. Dedikált (!)
12217.

1 400 HUF

Shakespeare összes művei sorozat I-VI. kötet. Teljes. Szépművészeti kiadó 1955
12218.

2 000 HUF

Magyar Irodalom Története I.-II. Bp., 1963 +  Nők enciklopédiája I-II. Minerva 1966 + A világháború képei c. album
12219.

1 000 HUF

H.G. Wells sorozat: 14 db a sorozatból. Magyar Hírlap könyvek. Egységes néhol kissé megviselt egészvászon sorozatkötésben
12220.

2 000 HUF

Dale Carnegie: Sikerkalauz I-II. Bp., 1990-1991, Minerva
12221.

1 200 HUF

Szitnyai Elek: Lélektan és logika középiskolások számára. Franklin- Társulat, Budapest,1902.+ Hui, die Hummel. Josef Müller Verlag, München,1939. Német nyelvű könyv gyerekeknek rajzokkal, rövid elbeszélésekkel, versekkel egészvászon kötésben,a borító elvált
12222.

800 HUF

Pétery Kristóf: Microsoft Windows XP Professional. Bp., 2002, LSI Oktatóközpont
12223.

1 000 HUF

Móricz Attila: Az internet újdonságai; Internet a gyakorlatban. CD-melléklettel
12224.

1 400 HUF

Lewis Wallace: Ben-Húr. Regény Krisztusról. Ford. Szekrényi Lajos. 3. gondosan átnézett kiad. Pataky László 83 eredeti rajzával. 1-2. köt. Bp., 1901, A fordító kiadása. Festett, Gottermayer-féle egészvászon kötésben. (Egy lap kijár.)
12225.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF