Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 25

3 darab Kárpáti György által dedikált könyv: Melbourne, Miami, Margit-sziget. Cini és a többiek. Medencék, gólok, pofonok. Kissé kopott kiadói papírkötés.
19240.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
19241.

Rufpreis:
2 400 HUF
Pluhár István: Sportok könyve. A szerző, Pluhár István (1893-1970) labdarúgó, sportújságíró, újságíró, testnevelési főiskolai tanár (1931-1944), sportriporter által DEDIKÁLT példány! Szerk.: - -. Bp., 1935, Káldor, 318+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos, kissé szakadt kiadói illusztrált papír védőborítóban, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
19242.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
The Hungarian Olympic Team. Szerk.: Gyárfás Tamás/ Editor: Tamás Gyárfás. Beijing, 2008, Hungarian Olympic Committee. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Angol nyelven. Schmitt Pál által DEDIKÁLT.
19243.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
1960 Római olimpiával kapcsolatos kiadványok, 4 db + térkép: Olympiad 1960. H.n., 1958, E.N.I.T. 118+4 p. Angol nyelven. Gazdagon illusztrált, kihajtható mellékletekkel és térképekkel. Kiadói papírkötés. + Roma, Italia. Olympiade di Roma 1960. H.n., 1960, Rassegna DArte Turismo Documentazione. Több nyelven. Gazdagon illusztrált, kihajtható mellékletekkel. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, egy lapon szakadással. + Olimpicus. Umorismo Sportivo, Humorisme Sportif, Sporting humour. Több nyelven. Gazdagon illusztrált humoros, karikaturisztikus kiadvány. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval. + Olimpicus. Umorismo Sportivo, Humorisme Sportif, Sporting humour. Több nyelven. Gazdagon illusztrált humoros, karikaturisztikus kiadvány. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borítón 3 db autográf aláírással. + Róma térkép, 1:12000, kisebb sérüléssel
19244.

Rufpreis:
6 000 HUF
19245.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Kiss László: Berci. 2011, Magyar Labdarúgó Szövetség, kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. Kiss László által dedikált.   ///  Bicskei Bertalan, Zitás Bertalan (Budapest, 1944. szeptember 17. - Budapest, 2011. július 16.) válogatott labdarúgó, kapus, labdarúgóedző. A magyar labdarúgó-válogatott volt szövetségi kapitánya. Édesanyja Fogarassy Mária (1919-1997) színművész, apja Zitás Bertalan (1891-1956) színész, drámaíró, színházvezető, katonatiszt volt. Bicskey Károly (1920-2009) színművész örökbe fogadta.
19246.

Rufpreis:
2 000 HUF
Fradi, FTC témájú könyv és kiadvány tétel, 9 db: Pongrácz György: A Bamba. Deák Ferenc életregénye.; Nagy Béla: Fradisták.; Fradi futballkönyv.; Az Erdélyi Kupától az Erdélyben nyert magyar kupáig. 1940. január-1944. december.; stb. Vegyes állapotban.
19247.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
19248.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
19249.

Rufpreis:
1 000 HUF
19250.

Rufpreis:
1 800 HUF
A magyar sport pantheonja I-II. köt. [Egy kötetben.] Szerk.: Gerhárd Lajos. Bp., 1932, Magyar Sport Pantheonja. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
19251.

A magyar sport pantheonja I-II. köt. [Egy kötetben.] Szerk.: Gerhárd Lajos. Bp., 1932, "Magyar Sport Pantheonja". Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF