19251.
465. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
3 200 HUF
8,65 EUR, 9,41 USD
A magyar sport pantheonja I-II. köt. [Egy kötetben.] Szerk.: Gerhárd Lajos. Bp., 1932, "Magyar Sport Pantheonja". Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.