19245.
465. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
A Sport Enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve I-II. kötet. Bp., 1928, Enciklopédia Rt. Kiadói egészvászon kötés, néhol ceruzás aláhúzással, kopottas állapotban.