Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 25

19252.

Rufpreis:
3 000 HUF
Peterdi Pál: Gyarmati sors, avagy egy bal kéz története. (Peterdi Pál és Gyarmati Dezső által aláírt.) [Budapest], (1996). Históriás Könyvkiadó és Értékesítő Bt. (Typonova Nyomdai és Grafikai Kft.) 1 t. (színes címkép) + 275 + [5] p. Első kiadás. Gyarmati Dezső (1927-2013) háromszoros olimpiai bajnok vízilabdázó, szakedző, politikus életinterjúja. Oldalszámozáson belül gazdag egész oldalas fotóanyaggal. Fűzve, színes, illusztrált, sérült gerincű kiadói borítóban.
19253.

Rufpreis:
3 000 HUF
Babos László: Gyoma, Endrőd és Gyomaendrőd labdarúgásáról. A gyomaendrődi labdarúgás krónikája 1905-2020. Gyomaendrőd, 2021, Bethlen Gábor Alapítvány. Kiadói papírkötés, kissé sérült, ragasztott gerinccel.
19254.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Szabó László: Országos magyar sakkbajnokság 1946. Szerk. és a játszmákat elemezte: - -. [Bp., 1947.], MADOSZ,(Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó-ny.), 190+1 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
19255.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Csanádi Árpád: Fradi-Fiúk Ausztráliában. A borító és zárórajzok illusztrációi Sajdik Ferenc, a térképvázlatok Apródy Jenő munkái. Bp., 1957, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, Dajbukát Jenő ex libris-szével és névbejegyzésével.
19256.

Rufpreis:
2 000 HUF
Hámori Tibor: Jó estét, magyarok! (DEDIKÁLT). Bp., 1986, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés. A szerző, Hámori Tibor (1931-2013) író, újságíró, asztaliteniszező által DEDIKÁLT példány.
19257.

Rufpreis:
1 400 HUF
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési és sportágak. 6-B. füzet. Támadó és védősportok: Ökölvívás (boxolás). Az Országos Testnevelési Tanács kiadványa. Bp., 1926, Stádium-ny., 48 p. Kiadói tűzött papírkötés.
19258.

Rufpreis:
1 200 HUF
Déván István: A síelés ABC-je. Arató Gyula festőművész 95 rajzával. Budapest, [1932]. Stádium Sajtóvállalat Rt. (ny.) 135 + [1] p. Első kiadás. Oldalszámozáson belül számos ábrával, néhány szövegközti és egész oldalas hirdetéssel. A szerző a kötet végén néhány síelési terepet is ajánl, előrebocsájtva, hogy a megmaradt hazai hegyek kevéssé alkalmasak a komolyan vett sísport céljaira, így elsősorban osztrák célpontokat ajánl. A munka második kiadása 1940-ben jelent meg. Példányunk fűzése enyhén meglazult. Fűzve, Arató Gyula rajzával illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
19259.

Rufpreis:
2 400 HUF
19260.

Rufpreis:
2 400 HUF
19261.

Rufpreis:
2 000 HUF
19262.

Rufpreis:
3 000 HUF
Hámori Tibor: Buci. (Dedikált.) [Budapest], 1984. Sportpropaganda Vállalat (Egyetemi Nyomda). 167 + [1] p. Egyetlen kiadás. A címlapon Deák Róbert (Buci) által dedikált: ,,XXX BUCI-BOX. Sajátos humorú interjúkötet Deák Róbert (Buci)-val, a könnyűsúlyú bokszolóval. Fűzve, Buci fényképével illusztrált kiadói borítóban.
19263.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF