Perlrott Csaba jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Perlrott-Csaba-jelzessel-Csendelet-Olaj-vaszon-Dekorativ-fakeretben-80x60-cm~II2908518
2908518
10488
442
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Perlrott Csaba jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 80x60 cm
: nagy_andras