Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
5 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Ludvigh P jelzéssel, XX. sz elején működött magyar festő: Csendélet rózsákkal. Olaj, vászon, hátoldalán ajándékozási sorokkal 1914. évi datálással, 50×34,5 cm