Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 217

Iványi-Grünwald Béla műhelye: Juhász. Olaj, vászon, jelzett, 70×100 cm
10381.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
10382.

Rufpreis:
95 000 HUF
256,76
279,41
V. Olberts jelzéssel: Kisfiú hegedűvel. Olaj, vászon, javított, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 78,5x60,5 cm . KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10383.

Rufpreis:
55 000 HUF
148,65
161,76
10384.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Bánáty jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 70x56,5 cm
10385.

Rufpreis:
65 000 HUF
175,68
191,18
Weninger K jelzéssel: Dante illusztráció, 1922. Tus, akvarell, papír. Kissé foltos. Üvegezett, kopott fakeretben. 15x74 cm
10386.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
George Pirie jelzéssel: Tehenek a vízparton. Olaj, vászon. Áttört, reprezentatív fakeretben. 45x60 cm
10387.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,24
264,71
10388.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
Horváth B jelzéssel, XX. sz. első fele: Vörös ajkú lány. Olaj, vászon. 60x49 cm
10389.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30x45 cm
10390.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Jelzés nélkül: Szürrealista jelenet. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben, 16×10 cm
10391.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Olvashatatlan jelzéssel (Carl Josef Bauer?): Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett (paszpartu által takarva), üvegezett fakeretben. 28x22,5 cm
10392.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF