10386.
442. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
36 000 HUF
97,30 EUR, 105,88 USD
Weninger K jelzéssel: Dante illusztráció, 1922. Tus, akvarell, papír. Kissé foltos. Üvegezett, kopott fakeretben. 15x74 cm