10385.
442. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
65 000 HUF
175,68 EUR, 191,18 USD
Bánáty jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 70x56,5 cm