10384.
442. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Vásárhelyi L jelzéssel, működött a XX. sz. első felében: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. Hátoldalán 1930-40 körüli raglapon feliratozott. 80x60 cm