10392.
442. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
48 000 HUF
129,73 EUR, 141,18 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Carl Josef Bauer?): Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett (paszpartu által takarva), üvegezett fakeretben. 28x22,5 cm