Ács Ágoston jelzéssel: Vadász kutyájával. Olaj, vászon. Dekoratív fake... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Acs-Agoston-jelzessel-Vadasz-kutyajaval-Olaj-vaszon-Dekorativ-fakeretben-47x59-cm~II2908532
2908532
10489
442
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
16 000 HUF 43,24 EUR , 47,06 USD
Beschreibung: Ács Ágoston jelzéssel: Vadász kutyájával. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 47x59 cm
: pk