Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 307

Olvashatatlan jelzéssel, XX. eleje: Kalapok... (karikatúra Spányik Kornél, Márk Lajos stb. alakjaival). Ceruza, papír. Ernst Lajos gyűjteménye pecséttel. 20x26 cm. Üvegezett fakeretben.
10524.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
10525.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,51
123,53
10526.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Jelzés nélkül, 1900-1930 körül: Patrona Hungariae, ora pro nobis. Vegyes technika, karton, kissé kopott. 50x33 cm
10527.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Deák-Ébner Lajos után, L. jelzéssel: Hazatérő aratók. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 60x80 cm.
10528.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
27
10529.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
HL 1904 jelzéssel (Hegedűs László?): Ábrándozó. Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 34x34 cm.
10530.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
10531.

Rufpreis:
48 000 HUF
129,73
141,18
Olvashatatlan jelzéssel: A vihar. Ceruza, papír, üvegezett fakeretben. 10x18 cm
10532.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
10533.

Rufpreis:
75 000 HUF
202,70
220,59
Jelzés nélkül, Jacob van Ruysdael (Ruisdael) után, XX. sz.: Téli táj. Olaj, vászon. 60,5x69,5 cm.
10534.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. közepe: Kislány és férfi portréja. Kétoldalas. Olaj, karton. 49x31 cm
10535.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF