10529.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
FK jelzéssel, XX. sz. eleje: Szivarozó (karikatúraszerű rajz). Tus, papír, üvegezett fakeretben. 28x24 cm