10530.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
HL 1904 jelzéssel (Hegedűs László?): Ábrándozó. Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 34x34 cm.