10533.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
75 000 HUF
202,70 EUR, 220,59 USD
Jelzés nélkül, Benczúr Gyula után: Vén szamár. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 109×69 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!