10534.
435. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Jelzés nélkül, Jacob van Ruysdael (Ruisdael) után, XX. sz.: Téli táj. Olaj, vászon. 60,5x69,5 cm.