Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 230

10429.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,19
205,88
Rupprecht (?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Virágzó kert. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 59,5x71,5 cm
10430.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
1900 körül működött, feltételezhetően magyar festő: Fekvő női akt. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 51x81 cm.
10431.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
10432.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Olvashatatlan (Boros Károly?) jelzéssel: Szakállas férfi portréja. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív fakeretben, hátoldalán Bukova Lajos képkeretező 1930-40 körüli címkéjével. 20×15 cm
10433.

Rufpreis:
6 000 HUF
22
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Mária kisdeddel. Olaj, vászon. Kissé sérült. 116x75cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10434.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
10435.

Rufpreis:
4 000 HUF
Olvashatatlan (Farkas?) jelzéssel: Absztrakt kompozíció, 1981. Vegyes technika, karton, sérült, 95x65 cm
10436.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,35
55,88
Olvashatatlan jelzéssel: Behavazott falu. Pasztell, papír. Sérült. 50x60 cm
10437.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
D. Szabó jelzéssel (Debreczeni Szabó István?): Női arckép, 1944. Tempera, papír. 29,5x22 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
10438.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
Jelzés nélkül, XX. sz. közepe: Bányászok (szocreál festmény). Olaj, vászon. Kissé sérült. 80x100,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10439.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
10440.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF