10435.
434. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. elején működött festő: Szerelmespár. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 29x27 cm