10432.
434. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Olvashatatlan (Kántor?) jelzéssel: Fiatal hölgy portréja, 1943. Olaj, vászon, kissé sérült. 99,5x80 cm