Olvashatatlan (Boros Károly?) jelzéssel: Szakállas férfi portréja. Ola... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/434/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Olvashatatlan-Boros-Karoly-jelzessel-Szakallas-ferfi-portreja-Olaj-karton-Uvegezett-de~II2763198
2763198
10433
434
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan (Boros Károly?) jelzéssel: Szakállas férfi portréja. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív fakeretben, hátoldalán Bukova Lajos képkeretező 1930-40 körüli címkéjével. 20×15 cm
: pk