10430.
434. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Rupprecht (?) jelzéssel, XX. sz. első fele: Virágzó kert. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 59,5x71,5 cm