17065.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 800 HUF
19
A jó házi konyha. Így kell főzni! A sütés-főzés tudományának új kódexe. Összeáll.: bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Francia konyha. Vendéglátás c. részekkel kiegészítette Tutsek Anna. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos, sérült borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, szakadozott, kissé sérült lapszélekkel, megviselt állapotban.