Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 37

Rombay Dezső: Szőlőmívelés. A legújabb elvek és tapasztalatok alapján. Bp., én., Franklin, 195 p. Második kiadás. Átkötött kartonált papírkötés, a címlap és még 7 lap javított, kissé foltos lapokkal, egy-két helyen bejegyzéssel.
17060.

Rufpreis:
6 000 HUF
Festetits Andorné Pejacsevich Lenke: Gyakorlati szakácskönyv. Az egyszerű, egészséges és ma divatos főzésmód ismertetése. Bp.,[1897],Athenaeum, 4+192+16 [korabeli reklámok] p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, egy-két kissé foltos lappal.
17062.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
25
17063.

Rufpreis:
8 000 HUF
A jó házi konyha. Így kell főzni! A sütés-főzés tudományának új kódexe. Összeáll.: bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp., é.n., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner), XLIV+468 p. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos illusztrált papír védőborítóban, foltos borítóval.
17064.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
A jó házi konyha. Így kell főzni! A sütés-főzés tudományának új kódexe. Összeáll.: bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Francia konyha. Vendéglátás c. részekkel kiegészítette Tutsek Anna. Bp.,én.,Singer és Wolfner. Negyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos, sérült borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, szakadozott, kissé sérült lapszélekkel, megviselt állapotban.
17065.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
19
Prato, Katharina: Süddeutsche Küche auf ihrem gegenwörtigen Standpunkte. Leipzig-Wien, 1881, Aug. Hesses Buchhandlung. Német nyelven. Pótolt gerincű, kopott kiadói egészvászon-kötésben, egy-két kissé foltos lappal.
17066.

Rufpreis:
1 600 HUF
10
1961 Vendéglátás. 1-12. sz. Félvászon-kötésben, kopott borítóval.
17067.

Rufpreis:
1 600 HUF
1960 Vendéglátás. 1-12. + Jubileumi különszám. Félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
17068.

Rufpreis:
1 600 HUF
Osztróvszkyné Dr. E Németh Ágnes: A szőlő és must értékesítése és feldolgozása erjesztés nélkül. Egészségügyi Propagandaközpont Népszerű Előadásai és Ismertetései 26. füzet. Bp., 1930, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 36+1 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé hiányos, javított papírborítóval.
17069.

Rufpreis:
2 000 HUF
15
Sántha László: Szőlő kártevői. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. Bp., 1934, Növényvédelem és Kertészet, 58+6 p. Kiadói papírkötés.
17070.

Rufpreis:
1 400 HUF
Bíró Károly - Mercz Árpád: A bor készítése és kezelése. (Borgazdaság II.) Bp., 1953, Mezőgazdasági kiadó. Kiadói kopott félvászon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.
17071.

Rufpreis:
2 000 HUF
Méhészek zsebkönyve. Szerk.: Faluba Zoltán. Bp., 1969., Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
17072.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF