Prato, Katharina: Süddeutsche Küche auf ihrem gegenwörtigen Standpunkte. Leipzig-Wien, 1881, Aug. Hesse's Buchhandlung. Német nyelven. Pótolt gerincű, kopott kiadói egészvászon-kötésben, egy-két kissé foltos lappal.