17071.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Bíró Károly - Mercz Árpád: A bor készítése és kezelése. (Borgazdaság II.) Bp., 1953, Mezőgazdasági kiadó. Kiadói kopott félvászon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.