17064.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
A jó házi konyha. Így kell főzni! A sütés-főzés tudományának új kódexe. Összeáll.: bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp., é.n., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner), XLIV+468 p. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos illusztrált papír védőborítóban, foltos borítóval.