Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 318

Verne Gyula: A bégum ötszáz milliója. A Bounty lázadói. Ford.: Szász Károly. Bp., 1916, Franklin-Társulat, 230 p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17371.

Verne Gyula: A bégum ötszáz milliója. A "Bounty" lázadói. Ford.: Szász Károly. Bp., 1916, Franklin-Társulat, 230 p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Verne Gyula: Az úszó város. Az ostrom-záron keresztül. Ford.: Zigány Árpád. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 214+(1) p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval.
17372.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Szentjóbi Szabó László költői munkái. Összeszedte Toldy Ferenc. Pest, 1865, Heckenast Gusztáv, IV+214 p. Első kiadás. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17373.

Rufpreis:
2 000 HUF
15
Balassa József: Mondolat. Dicshalom 1813. Régi Magyar Könyvtár 10. Bp., 1898, Franklin-Társulat, 109+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben, a borítón kis sérüléssel.
17374.

Rufpreis:
2 000 HUF
Antalffy Endre: Karácsonyi legenda. Drámai költemény egy felvonásban. Marosvásárhely, 1915, Marosvásárhelyi Vöröskereszt Egylet (Tükör-ny.), 42+(4) p. Kiadói papírkötés, sérült, javított borítóval, tulajdonosi bejegyzésekkel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17375.

Rufpreis:
2 000 HUF
17376.

Rufpreis:
5 000 HUF
17377.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
17378.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Az állatértékesítés és tenyésztés múltja és jelene. (Állatkereskedelmi szakismeretek). Országos Állatkereskedelmi Egyesület. Szerk.: Nagy Béla. Bp., 1944, Bethlen Gábor-ny., 351 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Félvászon-kötésben, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
17379.

Rufpreis:
1 600 HUF
17380.

Rufpreis:
3 000 HUF
Endrei Judit: Mindörökké nő. Endrei Judit könyve. DEDIKÁLT! Szentendre, 2003., Endrei Könyvek. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17381.

Rufpreis:
2 000 HUF
Tolsztoj, [Lev Nyikolajevics]: Ifjúságom regénye. Ford.: Trócsányi Zoltán. Nagy Írók - Nagy Írások. Második sorozat IV. köt. Bp., (1922), Genius, XXIV+437 p. Kiadói fatáblás fénylemez-kötés, Gottermayer-kötés. Számozott (161./1500) példány. Weiss L. és F. nyomdája Sorbonne-típusú betűivel összesen 1500 számozott példányban nyomtatta 1922 júliusában. Ebből az első 300 példány merített papíron készült, I-XXV-ig amatőr könyvgyűjtők részére bőrkötésben, a 26-tól 300-ig számú példányokat fénylemez kötésben hozta forgalomba a kiadó.
17382.

Tolsztoj, [Lev Nyikolajevics]: Ifjúságom regénye. Ford.: Trócsányi Zoltán. Nagy Írók - Nagy Írások. Második sorozat IV. köt. Bp., (1922), Genius, XXIV+437 p. Kiadói fatáblás fénylemez-kötés, Gottermayer-kötés. Számozott (161./1500) példány. "Weiss L. és F. nyomdája Sorbonne-típusú betűivel összesen 1500 számozott példányban nyomtatta 1922 júliusában. Ebből az első 300 példány merített papíron készült, I-XXV-ig amatőr könyvgyűjtők részére bőrkötésben, a 26-tól 300-ig számú példányokat fénylemez kötésben hozta forgalomba a kiadó."

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF