17377.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Magyar legendárium. Ford.: Tormay Cecil. Molnár C. Pál fametszeteivel. Bp., (1931), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 134+(2) p. 32 szövegközi fametszetű képpel, könyvdísszel illusztrálva. Kiadói aranyozott félpergamen-kötés, a borítón kisebb ázás- és kopásnyomokkal.