Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 318

17333.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
[Clodius, Christian August (1737-1784)] Médon, avagy a böltsnek boszszúállása. Mulatságos játék, három fel-vonásokban. Folgalt, németből magyarra fordított. Kolosváratt, én., Hochmeister Márton, 98+2 p. Korabeli kopott kartonált papírkötés.
17334.

[Clodius, Christian August (1737-1784)] Médon, avagy a' böltsnek boszszúállása. Mulatságos játék, három fel-vonásokban. Folgalt, németből magyarra fordított. Kolo'sváratt, én., Hochmeister Márton, 98+2 p. Korabeli kopott kartonált papírkötés.

Rufpreis:
8 000 HUF
17
17335.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Bástyai Lóránt: Vadmadárból - vadászmadár. Bp., 1955, Művelt Nép Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó (Szikra-ny.), 102+1 p. + 2+10 t. (fekete-fehér képtáblák, ebből 2 egyoldalas, 10 kétoldalas). ifj. Tildy Zoltán fotóival. A borító Mohrlüder Vilmos munkája. Az illusztrációkat ifj. Finta József készítette. Szövegközti rajzokkal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 3000 példányban.
17336.

Rufpreis:
8 000 HUF
Ziegler Nándor: A vásárcsarnok intézmény ismertetése. Bp., 1899, Székesfővárosi Házinyomda, 55 p. Kiadói tűzött papírkötés, néhány kis szakadással.
17337.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Németh László: A másik mester. A szerző, Németh László (1901-1975) író által ALÁÍRT példány. Bp., én., Franklin. Átkötött amatőr papírkötésben, megviselt állapotban.
17338.

Rufpreis:
2 000 HUF
17339.

Rufpreis:
3 000 HUF
11
17340.

Rufpreis:
5 000 HUF
17341.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
17343.

Rufpreis:
6 000 HUF
József Jolán: József Attila élete. Bp., 1940, Cserépfalvi. Első kiadás. A költő halála után alig három évvel a nővére által írt visszaemlékezéskötet. A borító Pérely Imre munkája. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói illusztrált papír védőborítóban, illetve átlátszó papír védőfóliában, jó állapotban.
17344.

Rufpreis:
5 000 HUF
10
17345.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF