17372.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
Verne Gyula: Az úszó város. Az ostrom-záron keresztül. Ford.: Zigány Árpád. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 214+(1) p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval.