17371.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
Verne Gyula: A bégum ötszáz milliója. A "Bounty" lázadói. Ford.: Szász Károly. Bp., 1916, Franklin-Társulat, 230 p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.