Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 293

10373.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
Székely 1924 jelzéssel (Dobai-Székely Andor?): Női félakt. Olaj, fa, 60×49 cm
10374.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Jelzés nélkül, ismeretlen festő: Kalapos férfi portréja. Akvarell, papír. Proveniencia: Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) hagyatéka. Egy apró folttal. Üvegezett fakeretben. 19,5x12 cm
10375.

Rufpreis:
6 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően 1930-40 körül működött magyar festő: Mediterrán tengerpart. Akvarell, papír, sérült. 31,5×23 cm
10376.

Rufpreis:
8 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő alkotása: Csendélet. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült fa keretben. 55x69 cm
10377.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. vége: Mitológiai jelenet. Olaj, vászon, sérült, 27,5×32 cm.
10378.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
14
Jann jelzéssel. Európa elrablása. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm
10379.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
17
10380.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
10381.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Olvashatatlan jelzéssel: Tátra. Olaj, vászon, farostra kasírozva. Dekoratív, sérült fakeretben, 25x32,5 cm
10382.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Olvashatatlan jelzéssel: Palánka vár (Munkács). Tempera, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 13x17 cm
10383.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Olvashatatlan jelzéssel: Kárpátaljai téli táj. Tempera, vászon. Kissé sérült fakeretben, 25x32,5 cm
10384.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF