10382.
414. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Tátra. Olaj, vászon, farostra kasírozva. Dekoratív, sérült fakeretben, 25x32,5 cm