Jann jelzéssel. Európa elrablása. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/414/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jann-jelzessel-Europa-elrablasa-Olaj-farost-Dekorativ-fakeretben-50x70-cm~II2589380
2589380
10379
414
28000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jann jelzéssel. Európa elrablása. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 50x70 cm
: pelikán_kristóf